Home » Uncategorized » Firma obuwnicza jako właściciel sieci hoteli

Firma obuwnicza jako właściciel sieci hoteli

W 2005 roku w Barcelonie powstało „Casa Camper” czyli hotel należący do znanej na całym świecie hiszpańskiej firmy obuwniczej. Miejsce to zostało pomyślane, jako doskonałe połączenie świata turystyki, mody oraz kulinariów, co staje się jasne już w momencie pierwszego przekroczenia drzwi wejściowych. Estetyczne wnętrza, atrakcyjne kolory oraz elegancka prostota z miejsca przywodzą na myśl skojarzenia z modnymi, designerskimi kolekcjami najbardziej znanych projektantów.

Pomysł chwycił, w związku z czym firma postanowiła pójść za ciosem i stworzyć kolejne takie miejsce, tyle że w innej lokalizacji. Wybór padł na Berlin, który okazał się wdzięcznym dla tej inicjatywy miejscem. „Casa Camper Berlin” powiela sprawdzony w Barcelonie schemat, lecz wprowadza do niego pewne modyfikacje. Jedną z nich jest umieszczenie bufetu na samej górze, dzięki czemu goście spożywający posiłek mogą cieszyć oczy panoramą miasta. To znacznie uatrakcyjnia pobyt w tym miejscu, szczególnie że Berlin to piękna metropolia, więc możliwość jej podziwiania z dachu budynku to nic innego, jak tylko czysta przyjemność.

Berliński oddział również posiada restaurację Dos Palillos, w której możemy zjeść specjały kuchni azjatyckiej, lecz podane w połączeniu z typowym hiszpańskim tapas. Oczywiście nie każdemu taki miks musi się spodobać, niemniej dla osób, które przepadają za podobnymi eksperymentami Dos Palillos będzie nie lada gratką.