Home » Uncategorized » Dawka luksusu – buty Jimmy Choo Cruise

Dawka luksusu – buty Jimmy Choo Cruise

Nie każda z pań może sobie pozwolić na regularne kupowanie butów od najbardziej znanych projektantów. Powodem tego jest bardzo wysoka cena, która nawet na wyprzedażach wydaje się horrendalnie duża. Nie mniej jednak, od czasu do czasu warto wydać nieco więcej gotówki by zaopatrzyć się w buty na specjalną okazję. Tym razem napiszę kilka słów o nowych propozycjach od Jimmy Choo Cruise.

Jimmy Choo Cruise to marka uznana w świecie mody kobiecej. Buty tej marki zaskakują swoim designem, a w niemal każdej kolekcji znajdziemy mnóstwo krojów – od klasycznych czółenek po wysokie szpilki w bardzo ekstrawaganckim zdobieniu.

W najnowszej kolekcji na lato 2013 przewodzą klasyczne szpilki. Znajdziemy także buty na obcasie słupkowym, jednak nie ma ich zbyt wiele. Fanki butów na płaskiej podeszwie raczej powinny rozejrzeć się za inną kolekcją, gdyż pośród butów od Jimmy Choo Cruise nie znajdziemy takich pozycji.

Dlaczego w tytule wspominam o dawce luksusu? Wystarczy bowiem spojrzeć na cennik obuwia tej marki. Najtańsze modele z nowej kolekcji to wydatek rzędu 800-900 dolarów. To sporo, ale czasem można trafić na wyprzedaże, gdzie ceny spadają o 50% w stosunku do w/w kwot. Warto więc zainteresować się tym tematem, czasem przydatne okazują się zagraniczne portale aukcyjne.