Home » Uncategorized » Damska kolekcja Ecco

Damska kolekcja Ecco

Buty marki Ecco od lat są lubiane przez osoby aktywne. Ich cechą charakterystyczną jest ogromna wygoda oraz nowoczesna stylistyka. Sprawia to, że z półek sklepowych znikają bardzo szybko. Prawdopodobnie, tak samo będzie z najnowszą kolekcją na wiosnę i lato 2013. Większość pań powinna być zadowolona z jej zawartości.

Kolekcja jest bardzo zróżnicowana, co zrozumiałe przy tak globalnej marce. Znajdzie się coś dla pań eleganckich, które preferują nienaganne obuwie na obcasie. Ale jest także coś dla osób, które preferują bardziej luzacki styl – lekkie sandały czy trampki.

To co przykuje uwagę większości kobiet, to interesujące baleriny. Dostępne są w dwóch kolorach – zielonym oraz brązowym. Zieleń to idealny kolor na wiosenne dni, toteż znajdziemy ją w wielu innych modelach z najnowszej kolekcji Ecco.

Wspominałem o sandałach, a trzeba także pamiętać, że Ecco przygotowało dwie wersje japonek. Jedna z nich jest nieco bardziej wykwintna, z motywem kwiatowym. Brązowy materiał podobny do skóry (a może to skóra?) sprawia, że wyglądają elegancko.

Jeżeli chodzi o ceny, to Ecco nigdy nie było drogie. Tak samo jest tym razem. Bardzo przystępne ceny z pewnością skuszą wiele pań, aby wybrać się do firmowego salonu w jednej z pobliskich galerii handlowych. Warto zabrać także swojego mężczyznę, bo kolekcja męska może być równie interesująca!