Home » Uncategorized » Converse – wizerunek marki

Converse – wizerunek marki

Firma Converse od wielu lat stara się produkować takie obuwie, które nie tylko zapewni komfort stopie, ale również będzie w stanie być sposobem na pokazanie swojej indywidualności. Oczywiście nie wszystkie modele są nakierowane na ten cel, niemniej niektóre kolekcje są nacechowane w ten sposób, co jest wielce istotne szczególnie dla ludzi młodych, którzy poprzez swoje ubranie oraz styl chcą wyrażać samych siebie.

Bardzo często trampki te noszone są przez koszykarzy, czy fanów deskorolki, przez co zaczęto uważać, że tego typu obuwie jest nieodłącznym elementem ubioru osób aktywnych sportowo, ze szczególnym uwzględnieniem tych obu dyscyplin. Jednakże błędem byłoby myślenie, iż tylko ci, którzy bez problemu robią wsady lub potrafią wykonać Ollie lub Kickflip mogą nosić na swoich nogach te właśnie trampki Converse. Firma od wielu lat podkreśla, że jedną z najważniejszych dla niej wartości jest wolność oraz swoboda w wyrażaniu samego siebie.

Dzięki temu nie powinniśmy sami siebie ograniczać, decydując się na inne trampki, niż te, które wpadły nam w oko, gdyż nie wypada, by osoba nie spędzająca czasu na boisku lub desce je nosiła. Converse podkreśla, że najlepszym sposobem na szczęście jest wyjście poza ograniczające nas ramy i uwierzenie we własne możliwości. Patrząc przez pryzmat wieloletniej działalności firmy należy stwierdzić, iż hasła te faktycznie nie są pustymi sloganami. To ważne, gdyż w obecnych czasach coraz więcej młodych ludzi niezbyt ufnie spogląda na jakiekolwiek autorytety.