Home » Uncategorized » CCC na wiosnę i lato

CCC na wiosnę i lato

Duże, sieciowe sklepy obuwnicze cechują się tym, że mogą zaskoczyć klienta naprawdę obfitą i ciekawą kolekcją butów. Tak właśnie zrobiła sieć CCC, która na lato zaoferowała nowe modele w bardzo przyzwoitych cenach. Dotyczy to zwłaszcza kolekcji kobiecej. Czy spróbuje nas ująć ta znacząca marka? Przekonajmy się

Skoro jest to kolekcja wiosenno-letnia, nie mogło zabraknąć lekkiego obuwia w postaci klapek czy sandałków. CCC oferuje co najmniej kilka modeli tego typu butów, stąd pewnie większość pań znalazłaby coś dla siebie. Kolorystyka jest bardzo zróżnicowana. Znajdziemy buty w jaskrawych i pastelowych kolorach, lecz nie brakuje propozycji w bardziej stonowanych barwach.

Miłośniczki wyższych butów również nie będą zawiedzione. Wśród propozycji nie brakuje bowiem butów na koturnie, oczywiście z wyciętym noskiem. Jest też propozycja na nieco chłodniejsze dni, które przecież trafiają się zarówno wiosną jak i latem – lekkie kozaczki do połowy łydki mogą zostać dopasowane do niemal każdego stroju.W skrócie, bardzo bogata propozycja od CCC i przystępne ceny sprawiają, że buty z tej kolekcji włoży bardzo wiele kobiet. Nie oznacza to jednak, że nie warto zaglądać do tego rodzaju miejsc, gdyż bogactwo wyboru sprawi, iż mało prawdopodobne, abyśmy spotkali drugą kobietę w tych samych butach.